In aanwezigheid van bestuursleden van de vier “Ridderkerkse” voetbalverenigingen heeft de loting plaats gevonden van het Ridderkerk Toernooi bij SV Bolnes.
Anita Koster heeft als vertegenwoordiger van S&W de loting verricht door het kapot maken van 4 chocolade eieren waarin de logos van de vier verenigingen waren verstopt. Het jaarlijks toernooi vind plaats op dinsdag 9 en woensdag 10 augustus de voorrondes en op zaterdag 13 augustus de finale dag met om 12.00 uur de kleine finale en om 14.30 de finale om de eerste en tweede plaats. De loting heeft het volgende wedstrijdschema opgeleverd:
- Dinsdag 9 augustus RVVH – SV Slikkerveer
- Woensdag 10 augustus SV Bolnes -VV Rijsoord
- Zaterdag 13 augustus Finale dag.
Tijdens deze drie dagen die in het teken staan van sport in Ridderkerk , zullen er diversen activiteiten zijn. Alle bezoekers groot en klein kunnen rekenen op veel vertier en sport in de ruimste zin van het woord. SV Bolnes zal in samenwerking met alle Ridderkerkse voetbalverenigingen de organisatie op zich nemen waarbij ook een prominente rol wordt ingenomen door S&W.
Foto: Mathijs Leenheer
{loadposition ads}