SSS heeft in het verleden belangrijke punten verspeeld in en tegen Piershil. De wedstrijden zijn altijd echte streekderby’s met veel emotie en fysiek. Ook deze wedstrijd was er weer zo een, daarbij was het veld nat maar goed te bespelen. Maar in tegenstelling tot eerdere duels trok dit keer SSS is aan het langste eind.
De omstandigheden waren deze middag niet optimaal, dat en de vele onderbrekingen wegens vrije trappen zorgde ervoor dat het niet altijd mooi voetbal was. Maar beide ploegen werkten hard en gingen voor de winst. De scheidsrechter voelde de wedstrijd goed aan, en trok in de eerste helft met regelmaat geel. Maar dit was nodig om de wedstrijd niet te laten ontsporen. Het spel golfde in het eerste kwart op en neer met mogelijkheden voor Martin van der Graaf voor SSS en Kevin Koesveld voor Piershil. Maar het werd een echte wedstrijd na de openingsgoal in de 22e min. Een mooie indraaiende vrije trap van SSS door linkspoot Jeroen Blom werd met de kruin nog aangeraakt door Eric van der Ster en zo werd het 0-1. Direct na de aftrap was het Piershil die bijna gelijkmaakte maar deze kans ging verloren. In deze periode was SSS de betere ploeg en kon Piershil alleen met veel strijd overeind blijven. Bijna was het in de 28e min. weer een vrij trap van Jeroen Blom waar uit gescoord werd, maar Martin van der Graaf kon de kans voor SSS niet verzilveren.
Direct na rust kreeg dezelfde speler na een foutieve inschatting van Piershil keeper Jeffrey Spannenburg weer een mogelijkheid maar deze keer schoot hij over. In deze periode kreeg SSS de kans om de wedstrijd te beslissen maar Daniel Vermeulen schoot net naast en bijna was er een eigen doelpunt van een Piershil speler. Aan de andere kant was het individuele actie van Darwijn Pennock die gevaarlijk werd maar zijn afronding ging net naast. Na een uur spelen was het Piershil wat SSS probeerde vast te zetten. En ging nu op zoek naar de gelijk-maker maar gaf om die reden ook meer ruimte weg. Dit was aanleiding voor de tweede treffer van SSS. Martin van der Graaf counterde en lag de bal panklaar voor Patrick Korpel van SSS die scoorde 0-2. En in de 71e min. was het een mooie actie van SSS er Geir Sizoo die door twee man gestopt moest worden. Uit de daaruit voorkomende vrij trap van Jeroen Blom scoorde weer Patrick Korpel de beslissende 0-3. Hoewel Piershil nog niet van plan het verlies te pakken, en in de 77e min. werd deze instelling beloond. Uit een hoekschop van Kevin Koesveld werd de bal in eerste instantie nog van de lijn gehaald door de SSS defensie maar uit de rebound scoorde Piershil de 1-3. Maar Piershil kon de aansluitingstreffer niet forceren en bijna werd het uit een counter nog 1-4. Maar de hard werkende Martin van der Graaf had deze middag weinig geluk, de paal en de keeper stonden hem in de weg.
Een mooi resultaat voor SSS wat na de winterstop nog ongeslagen is, en nu de aansluiting heeft met de kop van de competitie.
{loadposition ads}