Joop Musterd en Ferry Seton zullen de leiding bij sc Zuiderpark overnemen. Musterd, in het verleden actief als trainer van onder meer Neptunus, SCO’63 en FC Vlotbrug, zal de leiding samen met oud-voetballer Ferry Seton overnemen van de opgestapte Peter Burggraaf. „Zuiderpark is gewoon een geweldige club en daarmee moet handhaving mogelijk zijn,” stelde Musterd.
Seton en Musterd kennen elkaar al jaren. In de combinatie speler/trainer kenden beiden succesvolle periodes bij Neptunus en CWO. Op gelijkwaardige basis zullen zij Zuiderpark voor degradatie moeten behoeden. „Zuiderpark is een instrument dat je moet stemmen. Als dat lukt, weet ik zeker dat die gasten voor je door het vuur gaan,” vertelde Musterd.
Uitsluitingen
Zuiderpark zal het de komende weken moeten stellen zonder de geschorste Newally Pools. De spits kreeg naar aanleiding van zijn rode kaart tegen Zestienhoven een uitsluiting van zeven wedstrijden. Voor het belangrijke duel van komende zaterdag tegen Lombardijen zullen ook Sander Eijgelsheim en Dave Burki moeten toekijken.
{loadposition ads}