De wedstrijd HBSS – GGK werd duidelijk bepaald door de straffe wind die over het veld raasde. De thuisploeg koos bij de aftrap voor windje mee wat resulteerde in twee doelpunten binnen een kwartier. H.B.S.S. had hierna moeite om dit te verwerken maar herstelde zich toch.
De ruststand bleef bij 2-0. Na de rust ging het H.B.S.S. meer voor de wind en scoorde zij meteen in de eerste minuten de 2-1, maar voor de gelijkmaker moest het publiek wachten tot ver in blessuretijd.
De speler die 100% aandeel had in de stand was Maurice van der Nagel. Zijn voorzet belandde heel gelukkig bij Robin Bonte die het eerste doelpunt er in wist te werken en het tweede doelpunt was een prachtig genomen vrije schop door Maurice zelf die tot verbazing van iedereen geholpen door de wind meteen in het doel verdween.
H.B.S.S.: Sander Lansbergen, Rogier Donkers, Anton van Leeuwen, Maurice van der Nagel, Kevin den Ouden, Ron de Jager, Stephane Hertog, Tom Looye, Robbin van Dalen, Berry Pieroen, Robin Bonte. Reserves: Casper Breederveld. Hameny el Hussainy, Danny Schoofs.
{loadposition ads}