Op zaterdagavond moest A.G.E. , onder de rook van de Kuip, aantreden tegen DHZ. Bij winst zou A.G.E. opnieuw aansluiting vinden bij de middenmoot in de competitie, waarin veel clubs van gelijke sterkte lijken te zijn. Vol goede moed werd naar zuid afgereisd. Helaas liep het , ook voor de vele meegereisde A.G.E. supporter niet goed af. A.G.E. begon voortvarend aan de wedstrijd en al snel werd duidelijk dat het team er zin in had. Onder bezielende leiding van de na een langdurige blessure teruggekeerd Mike Kruithof trok A.G.E telkenmale ten aanval.
Het wist zich voor de rust verschillende goede kansen te creëren. Zo miste Pascal Lommerse bijvoorbeeld op drie meter afstand van de coal de rust om alleen voor de keeper de bal in het doel te tikken. Maar er waren zeker in het eerste half uur meer mogelijkheden!! Ze werden helaas niet benut. Met 0 – 0 in de rust had het publiek het gevoel dat er na de rust op dezelfde wijze zou worden doorgevoetbald en de doelpunten wel zouden komen.
Die kwamen ook, maar dan voor DHZ. Binnen 7 minuten wisten zij met prachtige doelpunten tweemaal te scoren. Gelukkig hervond A.G.E. zich snel en met veel strijd wisten Mitchel Kruithof, die eerder zijn broer had vervangen, en Bas Bouma te zorgen voor 2 – 2. Het kantelpunt in de wedstrijd kwam 20 minuten voor tijd. Mitchel Kruithof maakte een volstrekt overbodige harde overtreding aan de zijkant van het veld waardoor hij zijn tweede gele kaart kreeg en dus het veld mocht verlaten. A.G.E. moest met tien man verder.
DHZ rook zijn kans en zette A.G.E. steeds meer onder druk. Uit een weggekopte voorzet wist een DHZ-er tenslotte met een prachtige volley 3 – 2 te maken. Met zijn tienen, en de krachten verspeeld, kon A.G.E. geen druk naar voren meer maken. Net voor tijd maakte DHZ er nog 4 – 2 van. A.G.E. bleef wederom met de kater zitten. Het wachten is op een overwinning. Misschien komend weekend als de ploeg thuis tegen OHVV zal spelen.
{loadposition ads}