Afgelopen zondag trad Slikkerveer aan in een heuse topper in de derde klasse D tegen de nummer twee van de ranglijst cvv Zwervers. In het begin van het duel in Capelle a.d. IJssel was het de thuisclub die sterk aan de wedstrijd begon. In de achtste minuut werd een hoge diepe bal doorgekopt, maar ging deze gelukkig voor Slikkerveer net naast.
Pas tien minuten later kreeg Slikkerveer haar eerste kans. Een goede voorzet van Mike van Dongen kon net niet worden binnengekopt door Michel Kooijman. Halverwege de eerste helft moest doelman Kevin Brouwer de bal uit zijn doel ranselen. Een hoge bal dreigde net onder de lat binnen te vallen, maar via een handje ging de bal net over het doel. In de eerste helft speelde Slikkerveer zeer matig en was het vooral Zwervers wat het duel dicteerde, maar door een zeer zwaar veld, was het voor beide teams niet eenvoudig om uitgespeelde kansen te creëren. In de tweede helft was het spelbeeld andersom.
Slikkerveer was meer in balbezit, maar met name door het zeer zware veld waren er geen uitgespeelde kansen, maar hooguit een handjevol mogelijkheden. Dat gold ook voor de thuisploeg, die in blessuretijd nog wel een grote kans kreeg. Doelman Kevin Brouwer kon gelukkig voor Slikkerveer redding brengen met zijn voeten. Al met al was het een matig duel, waarin het moeilijk was om verzorgd voetbal te laten zien. Beide ploegen waren dan ook blij met het punt. Slikkerveer-trainer Cor Bak kon na afloop tevreden zijn met het behaalde punt. Komende zondag speelt Slikkerveer om 14.00 uur thuis het inhaalduel tegen DEHMusschen.
{loadposition ads}