In 90 minuten stromende regen legden zowel WRW als Xerxes/DZB een spannende en snelle wedstrijd op de natte en gladde grasmat van sportpark Noord-Meeuwenoord in Brielle. Beide ploegen wilden aanvallen waardoor het een zeer aantrekkelijke wedstrijd werd voor de aanwezige toeschouwers die massaal op de overdekte tribune hadden plaats genomen vanwege die neerstromende regen. Het fenijn zat hem uiteindelijk in de eindfase van de wedstrijd. Het was de, na een jaar blessureleed ,weer teruggekeerde Mo Aboulasri die de wedstrijd ten gunste van WRW besliste. In de 1e helft had WRW het initiatief en wist het zich kansen te scheppen. Een kopbal van Tommy van Schaijk werd alsnog van de doellijn gehaald en een kopbal van Samir Boukhari werd van enkele meters voor het doel naast gekopt.
Het leek er op dat het doelpunt voor WRW niet uit kon blijven daarvoor overheerste WRW te veel. Toch viel de openingstreffer aan de andere kant. Een hoge voorzet werd door Richard Fleur binnen gekopt na niet goed ingrijpen van de WRW verdediging. WRW moest nu op jacht naar de gelijkmaker maar had op bepaalde momenten te weinig mensen voorin. Zowel van rechts als links kwamen de voorztten maar de Xerxes/DZB verdediging die genoeg mensen nu achterhield bleef overeind. De ruststand kwam dan ook met een 1-0 achterstand voor WRW maar iedereen begreep dat de wedstrijd nog lang en na niet gespeeld was. Na de pauze was het snel 1-1 en dat was dan ook zeker verdiend voor de hardwerkende Brielse ploeg. Het was Dennis Barendrecht die twijfelen in de verdediging van de bezoekers resoluut afstrafte en de stand gelijk trok.
Nu was het dus zaak voor WRW om door te drukken en de winst te gaan pakken. Het was ook het sein om de weer fitte en blessurevrije Mo Aboulasri in te gaan brengen Dit gebeurde ook met nog een half uur te spelen. En het was Mo Aboulasri die meer vaart en variatie bracht in de aanvalsgolven van WRW. Halverwege de 2e helft speelde hij zich vrij en de pass op Dennis Barendrecht was zuiver . De knal van Barendrecht was onhoudbaar voor de Xerxes goalie en WRW rook de winst na deze 2-1 voorsprong. Alles leek er op dat dit ook zou gaan gebeuren maar om onbegrijpelijke redenen liet WRW zich terugdringen en verloor het de grip op het middenveld. Geen enkele WRW aanhanger wilde het geloven maar het gebeurde toch.
De 2-2 werd een feit zo’n tien muniten voor het einde. Rechtervleugelverdediger Tommy van Schaijk gleed uit op her spekgladde veld en de gevaarlijke Xerxes/DZB aanvaller Denna do Rosario schoot de bal steenhard binnen. Teleurstelling bij WRW dat toch over het algemeen de betere ploeg was geweest. Maar WRW gaf in de eindfase van de wedstrijd nog een keer volop gas en dat resulteerde alsnog in de verdiende winst. Een steekpass van Izaak Pattiwael op de snel sprintende Mo Aboulasri bracht de WRW aanvaller oog in oog met de doelman en dat betekende de 3-2 en de overwinning voor WRW.
{loadposition ads}