OSV Oud-Beijerland en DRL hebben de toeschouwers onder barre weersomstandigheden weinig boeiends kunnen bieden. De stevige wind en gestaag neervallende regen zorgden er bovendien ook al niet voor dat de spelers zowel letterlijk als figuurlijk warm konden draaien. Het duel tussen de nr. 11 en 12 werd gekenmerkt door veel onzuivere passes en verkeerde keuzes. De beide doelmannen behoefden – met uitzondering van de spaarzame corners- ook al nauwelijks in actie te komen. De HWL-formatie van trainer Richard Verhoeven begon nog wel veelbelovend. Het kwam een aantal malen over de vleugels tot bij de achterlijn, maar de acties leverden niet meer dan een aantal hoekschoppen op.
Uit een van deze corners was het verdediger Richard Stolk, die in de 14e min. rakelings over schoot. Aan de andere kant was het Elvis Almeida, die in de 22e min. uit de draai OSV-doelman Peter Konings van dichtbij op de proef stelde. Nadat in de 34e min. een doelpunt van Nelson dos Santos voor DRL wegens buitenspel was afgekeurd, was het Raimond Lodder die uit een voorzet vanaf de rechterkant van Leonard van Maaren de bal van dichtbij over het doel schoot. De tweede helft vertoonde eenzelfde beeld, Na een uur spelen deden zich over en weer enkele kansen voor. Zo voorkwam DRL-doelman Daniel Kovacevic in de 63e min. dat een inzet van kortbij van Patrick Schilperoord doel trof en schoot Nelson dos Santos aan de andere kant na een snelle uitval over de rechterkant in het zijnet. De bezoekers kwamen vervolgens steeds vaker in de buurt van het OSV-doel, maar ook daar ontbrak het aan een afmaker. De thuisploeg zag in de 83e min. een vrije trap van Raimond Lodder nog rakelings naast het doel gaan en was in de slotminuut dichtbij een treffer.
Het was echter de vrijgelopen Raimond Lodder, die zijn inzet gekeerd zag worden door de DRL-doelman, die daarmee voor zijn team een punt wist veilig te stellen. De prima leidende arbiter F.H.J. van der Ploeg uit Noordwijkerhout kon ondanks het magere spelpeil toch terugkijken op een sportieve wedstrijd. Volgende week is WCR, dat vandaag met 2-2 gelijkspeelde in en tegen Slikkerveer, in Rhoon op sportpark “De Omloop” de tegenstander van OSV. Op 9 november a.s. komt cvv Zwervers dan weer naar sportpark “Olympia”.
{loadposition ads}