Door Rien Holleman
Wanneer de keeper de beste man van het veld is en je speelt tegen de rode lantaarndrager dan is er iets mis. Dat was vandaag bij Flakkee het geval; men trad de tegenstander veel te slap tegemoet, steeds was men een stapje te laat en gelukkig voor de thuisclub wist Hekelingen geen raad met de kansen anders had de uitslag er zo maar anders uit kunnen zien.
Ondanks dat Flakkee niet in de wedstrijd zat kreeg men toch kansjes, maar ze zochten het doel te hoog of men raakte de bal niet goed; na 25 minuten spelen mocht Willem van Westen alleen op de keeper afgaan en op het juiste moment speelde hij de bal af aan Barry van Broekhoven, iedereen juichte, maar de scheidsrechter oordeelde anders: buitenspel en dus geen goal. Enkele minuten later een mooie omhaal van Pieter de Graaf net over, net als een kopbal van Patrick Dijksman. Vlak voor rust een penalty voor de gasten, maar ook nu bewees Alex Abresch z’n klasse en men ging met een blanke stand de rust in
Gelijk na de rust was het wel raak voor de geel blauwen, Willem van Westen en Gerwin vd Nieuwendijk brachten Barry van Broekhoven in stelling en deze maakte geen fout: 1-0. Flakkee bleef onsamenhangend spelen en gaf de tegenstander volop kans om te scoren, maar pech voor de gasten en goed keepers werk van Alex Abresch hield de zaak droog. Toch kregen de voorwaartsen van Flakkee nog genoeg mogelijkheden in de 2e helft, maar het duurde tot de laatste minuut toen Patrick Verolme iedereen te snel af was en beheerst de eindstand op 2-0 bepaalde. Jammer dat Willem van Westen vlak na rust uit moest vallen met waarschijnlijk een lichte hersenschudding.
{mosbanner}