Pascal Lommerse(18) begon als kleine jongen met voetballen bij Leonidas. Bij deze club voetbalde hij tot zijn tiende. Afgezien van een jaar bij SVVSMC A1 speelde Lommerse daarna zeven jaar bij AVS. De club kenmerkte zich vooral door de warmte. Vanaf dit seizoen komt de club echter uit als AVSGerminal en speelt het in de vierde klasse E. Lommerse voelt zich echter direct weer kind aan huis en de aanpassing verloopt prima.
Vanaf dit seizoen komen de clubs AVS en Germinal uit als AVSGerminal. Voor welke club kwam je in het verleden uit?
Ik kwam in het verleden uit voor AVS.
Wat kenmerkte deze club?
Ja, bij AVS merkte je toch dat iedereen elkaar kende, het was een hele hechte club. Ik voelde me er ook altijd thuis. In de jeugd was ik echt hele dagen op de club. Als ik bijvoorbeeld om half 3 moest spelen met de B was ik om half 11 op de bij de lagere teams te gaan kijken. AVS was een hele gezellige club. Iedereen had ook het beste met je voor. Het maakte niet uit of je jong of oud was iedereen schoot goed met elkaar op.
Voel je je al thuis bij de fusieclub?
Tot mijn verbazing voel ik me al erg op me gemak bij de fusieclub ondanks dat er natuurlijk veel van AVS in de selectie zitten. De jongens van Germinal zijn ook erg leuk en we kunnen het goed met elkaar vinden ondanks dat we vroeger toch echte ´vijanden´ van elkaar waren omdat we op één terrein zaten met beide clubs. We voelen ons echt een team als het ware.
Hoe vind je het tot nu toe gaan in de competitie?
Ik vind dat we een goede start van de competitie meemaken, niemand hield rekening met ons omdat AVS toch maar een 5e klasser was en Germinal een laagvlieger in de 4e klasse was. We hebben ervaren mensen van Germinal erbij lopen en jonge spelers van AVS. Dit is een goede mix van spelers die voor elkaar willen vechten en een steeds beter voetballend team wordt. We zijn pas net 2 maanden met elkaar bezig maar we zien al veel verbeteringen. We raken steeds meer aan elkaar gewend en hopen dus ook de automatismen in het team te verbeteren. Hopelijk blijven zo goed presteren dit seizoen.

Persoonlijk vind ik dat ik stukken beter kan voetballen. Het zit nog niet echt allemaal mee met de acties die ik maak. Ik kom natuurlijk van een hoger niveau dus de mensen verwachten meer van me. Daar ben ik van bewust maar ik weet ook dat ik veel beter kan wat ik tot nu toe in de wedstrijden heb laten zien. Dus ik hoop dat er komende wedstrijd tegen Swift Boys verbetering in zit. Dat zou voor mij persoonlijk een opluchting zijn
Denk je dat de club een mooie toekomst tegemoet gaat door de fusie?
Ik denk dat de club een hele mooie toekomst tegemoet gaat, zeker als we over een paar jaar op het nieuwe complex zitten bij Zestienhoven. De bouwplannen zien er erg mooi uit en ben benieuwd hoe het er uit zal komen te zien! Mijn streven is toch echt ,als we daar voetballen, om 3e klasse te spelen! Ik hoop daar zelf een steentje aan bij te dragen. Ik denk dat AVSGerminal alleen nog maar beter kan worden als nu.