Overschrijvingen Zondagvoetbal

Zon. Topklasse

Leonidas Komen: Jimmy Elskamp (FC Lienden), Sanislav Tsankov (Oxford City), Luuk Lionahr, Issam el Hank (Haaglandia), Elton Evora en Claudio Barros (DRL), Nigel van Engel (Alexandria’66), Ian de Jager en Jeremy van Uunen (Excelsior’20), Pajo Wiel (Nieuw-Lekkerland), Jefferino Wouden (JHR), Marlon Dandare (PFC), Chaquille Chan Yon Chou (XerxesDZB), Michel Otte (Pancratius), Bruno Varela Lopes (Nootdorp), Rivelino Reemnet (Montfoort), Redwane el Aiboudi (Heerjansdam), Virgillio Hagens (FC Boshuizen), Jounes Hannati (BVCB), Oguzhan Digitilas (SC Feyenoord), Ismael Agzenuay (SCO’63), Damian Autar en Abdel el Bahraoui (Leonidas zat) en Lonnie Mendes Fernandes (Pernis).
Gaan: Mike Navajas Sanchez en Burak Dogan (XerxesDZB), Stephan van Waas, Leslie van Waas en Olaf van der Sande (Capelle), Roy Rondeltap (Barendrecht) en Donny van der Dussen (Ajax).
Trainer: Koos Waslander

Zon. Hoofdklasse A

VOC Komen: Gijs Dijkstra (LSC), Ramses de Leeuw (Antibarbari)
Gaan: Vially Mundo (Alexandria’66), Sjors Lankhaar (Alphense Boys), Guillermo Liesdek (Nieuwerkerk), Andrew Liauw (Nieuwerkerk).
Trainer: Robert Verbeek

Zon. 1ste Klasse B

CVV Zwervers Komen: Wesley van den Dries (Excelsior R.), John-Lesley Engel (Smitshoek), Jerry Fortes (PFC), Michel Franken (Smitshoek), Buya Mwamba (Alexandria’66), Justin Perdijk (Zwaluwen), Melvin Post (FeyenoordAV), Levron Raphael (Nieuwerkerk), Frank Stienstra (Zwaluwen), Burak Ursan (Kocatepe),
Gaan:Djensley Akhurst (Poortugaal), (Abel Hagos-Kahsai Excelsior R.), Desley Hoogendijk (Rijsoord), Barrie Hotting (Oude Maas), Merrick Leijnse (Brielle), Jerry Scholman (Nieuwerkerk), William Geyah Darjij (Alexandria’66), Auke Meijer (Excelsior R.)
Trainer: Ron van den Berg
IFC Komen:
Gaan:
Trainer: Jack van den Berg
Nieuwerkerk Komen: Jerry Scholman (CVV Zwervers), Andrew Liauw (VOC), Guillermo Liesdek (VOC).
Gaan: Danny Abbing (Sparta AV), Justin Bulk (Sparta AV).
Trainer: Oscar Biesheuvel
Olympia Komen: Jesse Branderhorst (Jodan Boys), Jeroen Camfferman (Jodan Boys), Fokko Bruining (Gouda), Michel Bloemen (Gouda), Anouar Chairi (Gouda), Soufian Chairi (Gouda), Jouad Essanoussi (Gouda), Redouan Adoudy (Bergambacht).
Gaan:-
Trainer: Tom Rietbroek
Poortugaal Komen: Uegene Ignacia (Spartaan ’20), Djensley Arkhurst (cvv Zwervers), Joey Heinsbroek (Leonidas), Roel van Rixoort (XerxesDZB), Mark Stam (Strijen)
Gaan:Carli Wessels (IJvv Zwervers), Sander van Gool (stopt), Xander Koster (stopt), Gerard Dronkers (OVV), Kaj Verberne (Bolnes)
Trainer: Patrick Kok
RVV Kocatepe Komen:
Gaan:
Trainer: Francis Janse
XerxesDZB Komen:
Gaan:
Trainer: Marco Jalink

Zon. 2de klasse D

AGE Komen:  Moreno van Leeuwen (Leonidas), Manuel Ramires (NOCKralingen).
Gaan: Fatih Sayligan (GLZ/Delfshaven), Mehmet Sayligan (GLZ/Delfshaven), Mohammed Ajarai (XerxesDZB), Farhat Nazir (XerxesDZB), Faisel NAzir (XerxesDZB), Cheraily Martina (Strijen).
Trainer: Jan Vermulm
DRL Komen: Achmed Alouwane (DHZ), Dick Tijdeman (OVV), Odair Delgado (OVV), Natoe dos Santos (SVDPW), Mohammed el Hachioui (JHR), Jose Fortes Almeida (JHR), Rodney van Loon (OVV), Rachid Boural (DHZ), Jeanney van Klaveren (Spartaan’20 A1), Faissel el Mahi (SVV).
Gaan: Mounir el Azouzi (LRC), Humberto Alves Mota en Mo Bensadik sr. (beide JHR), George de Brito (Bolnes), Mo Bensadik jr. (BZC/Zuiderpark), Faouzi Bel Hassani (Onbekend), Elton Evora (Leonidas)
Trainer: Driss el Ackchaoui
Excelsior’20 Komen:
Gaan:
Trainer: Gokhan Cayir
Gouda Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
Groeneweg Komen: –
Gaan: Arnout van Leeuwen (Stopt)
Trainer: Onbekend
JHR Komen:
Gaan:
Trainer: Simon Kalika
OHVV Komen:
Gaan:
Trainer: Rafael Andrade
OVV Komen: Ferry van der Spuij (Hellevoetsluis), Diego de Graaf (Nieuwenhoorn), Yoeri Bak (Rozenburg), Jordi Brinkerink (Ommoord), Sam Lagerweij (GA Kampen), Gerard Dronkers (Portugaal), Jeroen Schriel (Rockanje)
Gaan: Dick Tijdeman (DRL), Melvin Bout (Nieuwenhoorn), Arie Bravenboer (Rockanje), Rodney van Loon (DRL), Oda Delgado (DRL), Dikkie Bontes (Bolnes)
Trainer: Rob Vuijk
PFC Komen: Davind Veldhoen (Brielle), Jelle Wolters (Zuidland), Jelle de Graaf (Zuidland), Steven Kerkhof (Zuidland), Roy Buisman (Zuidland), Thomas Moeke (Zuidland), Arjan Dijkshoorn (Zestienhoven), Gustin Dijkshoorn (Zestienhoven), Nick van Elteren (Meeuwenplaat).
Gaan: Jerry Fortes (CVV Zwervers), Rahine de Windt (HWD), Wesley Schouten (Meeuwenplaat), Rowan Zechiel (GLZ/Delfshaven), Marlon Dandare (Leonidas), Patrick Pot (XerxesDZB), Serhan Tenekecioglu (SVDPW).
Trainer: John Stougje
Slikkerveer Komen:
Gaan:
Trainer: Danny Wijnstekers
Spartaan’20 Komen:
Gaan:
Trainer: Manuel Monteiro
SVDPW Komen: Serkan Tenekecioglu (PFC), Ilja Tiren, Jay van Ommeren, Stefan Oktober, Amil Avdic (allen PPSC), Cihan Meijer (HBS), Jannick Koorengevel (SVV), Roy van Zon, Joran van Zon (Blijdorp), Fred Wuister (Leonidas zon), Nassardin Sabar (Leonidas zat), Disar Simons (Spartaan’20), Orlando Monteiro Brito (OJC), Soefian Saissaly (Leonidas za), Warren Soares (AGE)
Gaan: Gokhan Tekin (stopt), Patrick Fonceca (Smitshoek), Ismael Adsalmis (Kocatepe), Justin van Mullem (VFC), Judrick leito (Xerxes DZB zo), Auke Harkema (HBSS)
Trainer: Toon Wolters
TOGB Komen:
Gaan:
Trainer: Peter de Haan
VFC Komen: Justin van Mullem (SVDPW)
Gaan:
Trainer: Danny Mulder

Zon. 3de Klasse B

Blijdorp Komen: Paul dos Santos (Voorwaarts), Demi Monteiro (Voorwaarts), Evanarik do Rosa  Voorwaarts), Tico Scholsberg (Poortugaal), Yordi Britanti (Poortugaal), Armando Davindsz (CWO), Tariq Tahtah (HWD), Jairo Suarez (WCR), Djeffrey Roque (Excelsior’20)
Gaan: Joran van Zon (SVDPW)
Trainer: Leen Klove
CKC Komen:
Gaan:
Trainer: Roy Waalboer
DONK Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
Haastrecht Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
Ommoord Komen: Romano Mollis, Mike Smits Schouten, Angelo van der Spek en Kafei Wong (Hillegersberg zo), Dwight Neral (Jai Hind Rotterdam), Carlo Willemse (Zestienhoven), Shanon Koeiman (Was gestopt)
Gaan:
Trainer: Rene Wolterman
ONA Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
Steeds Hooger Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend

Zon. 3de Klasse D

Abbenbroek Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
Antibarbari Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
Besiktas Komen: Tolga Tuncer (Groote Lindt), Mevlut Isik (CWO), Ilir Rudy (CWO), Achemd Begce (Victoria’04), Ismael Patir (Victoria’04),  Aykut Akkanogly (IFC), Eyup Topaloglu (Kocatepe).
Gaan: John Baptista (WCR), Fatih Kalin (Antibarbari), Sezgin Atalan (Spartaan’20), Hasan Sakar (Kocatepe), Mustafa Akgunduz (Swift Boys), Bunyamin Yavuzitologlu (Heinenoord)
Trainer: Eyup Akkanoglu
BZC/Zuiderpark Komen: Mouad Abakkouy (TransvaliaZW), Mohammed Harakiri (TransvaliaZW), Denzel Belhout (FeyenoordAV), Roger Blankendal (JHR), Angelo Semil (JHR), Damien de Graaf (Overmaas), Edinho Fortes Varela (Meeuwenplaat), Cesar da Cruz Lopes (SCO’63)
Gaan: –
Trainer: Peter van Buren
GLZ/Delfshaven Komen: Rowan Zechiel (PFC), Emmerson Akachar (Voorwaarts), Orhan Simsek (WCR), Veshal Ayhan (Leonidas), Mehmet Sayligan (AGE), Fatih Sayligan (AGE), Revelino Lisboa (LMO), Ismael Farishi (LMO), Di Martiuns (JHR), Eder Ramos (HermesDVS), Rachid Bouaouzan (geen club)
Gaan:
Trainer: Roel Liefden
Hermes DVS Komen:
Gaan:
Trainer: Jerry Visser
Kethel-Spaland Komen: Jasper Sprang, Dennis vd Schuur (Excelsior Maassluis), Raymond Potuyt (Hillegersberg), (Davey Wolff (Abbenbroek), Max Boensma, Rowel Spekenbrink, Gokman Kocan (allen Excelsior’20) Richanel Lourens (Hargasport zon) Glenn van Borst, Jack Warmerdam (Cion) Dennis Semedo Dos Reis  (SVV),  Genivaldo Costa (Harga Sport)
Gaan: Jay Andrade (HBSS), Diego van Hest ( SVV zon), Roy Makaay (SVV)
Trainer: Frans Schaap
LMO Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
Meeuwenplaat Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
sv Charlois Komen: Jeffrey Pols (Botlek), Foaud el Azouzi (Botlek), Mohammed Douhoucha (Leonidas)
Gaan:
Aziz Azzoaui (HOV/DJSCR), Dennis van Roosendaal 9FC Boshuizen).
Trainer: Rinus Schrijver
SVV Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
Voorwaarts Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
WCR Komen:
Gaan:
Trainer: Henri van Zeist
Zwarte Pijl Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend

Zon. 4de Klasse A

Cabauw Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
Hillegersberg Komen:
Gaan:
Trainer: Ronald Ouwendijk
Moordrecht Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
Stolwijk Komen:
Gaan:
Trainer: Bert Potuyt

Zon. 4de Klasse C

COAL Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
DHZ Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
HOV/DJSCR Komen:
Gaan:
Trainer: Jerry de Groot
HWD Komen:Steven Lugtmeijer (SVV), Reda Belabed (PPSC), Virgil Tapessur (PPSC), Said Zahir (PPSC),Samir Yaaqobi (Steeds Hooger), Redouan Doukhataby (Steeds Hooger), Kamal Ballahsan (Steeds Hooger), Rogerio Delgado (SVDPW), Allal Addouti (SVDPW), Patrick Medina (SVDPW), Shurvin Christiaan (SVDPW), Ivan do Rosario (SVDPW), Ali Rziki (SVDPW), Anil Islam (SVDPW), Farid Hammach (HOV/DJSCR), Andy Fortes (HOV/DJSCR), Erik do Rosario (Voorwaarts), Ahmet Can Bostanci (Leonidas zo), Aashem Al Joruri (Leonidas zo), Youssef Hammach (Spartaan’20), Juninho van Ree (Alexandria’66), Giandrick Look (Alexandria’66), Ouail Berbia (NOCKralingen), Gianni dos Santos (Zestienhoven), Yassin el Mardi (Zestienhoven), Amilcar Gomes (Zestienhoven), Mourad Bouaouiouich (VOC), Steven Fonseca (was gestopt), Othman Haddad (TransvaliaZW), Hicham el Mardi (TransvaliaZW).       
Gaan:Tarik Tahtah (Blijdorp), Brian Terbeek (Maastad Tediro), Mitchell Martina (Maastad Tediro),Lorenzo van der Meer (NOCKralingen).
Trainer: Onbekend
Maasstad Tediro Komen:
Gaan:
Trainer: Ferry Seton
NOCKralingen Komen:
Gaan:
Trainer: Kenneth Nelstein
Overmaas Komen: Julian Hilardo (Sc Feyenoord), Najib Azaroiali (WCR), Yassin el Bouyakoubi (Spartaan 20), Kenneth Leo Asporaat (Bzc/Zuiderpark), Gustavo Emanuel Frans (CWO), Juan Armando Carlos Bekmy.  (NOCKralingen), Jeroen Bergsma (DRL), Stefan Inacio da Silveira (DRL), Carlos Fortes (DRL), Kobee Odartey (DRL), Sami José Mendes (DRL)
Gaan:
Trainer: Anne Smit
Pretoria Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
TransvaliaZW Komen:
Gaan:
Trainer: Bert Kamp
Victoria’04 Komen:
Gaan:
Trainer: Marcel van Hattem

Zon. 4de Klasse C (Zuid 1)

RCD Komen:
Gaan:
Trainer: Frank Zwakhals
sc Emma Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
SSW Komen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
<< Terug
©www.voetbalrotterdam.nl. Mail: info@voetbalrotterdam.nl