Zaterdag Topklasse

Barendrecht Komen: Jeffrey Aarts (Nootdorp), Joey Jongman (Spijkenisse), Stefan Kruithof (Sparta), Maurice Langstraat (DHC), Marwin Richard (Capelle), Laurens Visser (Capelle), Bob Vermunt (Capelle), Mitchell van Gastel (Nieuwenhoorn), Yannick Schults (Jong Sparta), Stephan Kruijthof (Jong Sparta), Julian van Housselt (Heerjansdam), Danny Monster (EBOH).
Gaan: Marvin van der Pluijm (Capelle), Peter de Lange (Capelle), David Almeida (Quick Boys), Thijs Binnerts (Sportlust'46), Ryan Holman (Ter Leede), Reza Ngarigota (SDC Putten), Perry van Eijken (XerxesDZB), Martijn Baan (Smitshoek), Mark van den Boogaart (Rijnsburgse Boys), Jorzelino Flakensteijn (Gemert), Erik de Kruijk (JVC Cuijk), Yoeri Rombouts (XerxesDZB).
Trainer: Jack van den Berg
Capelle Komen: Jesper van den Bosch (XerxesDZB), Anoush Dastgir (?), Jos van Nieuwstad (FC Lienden), Marvin van der Pluijm (Barendrecht), Peter de Lange (Barendrecht), Marvin Strik (XerxesDZB), Ben Kinds (Leonidas), Lucas van Oeveren (Leonidas), Leen van Steensel (Excelsior R.), Remy Broekman (Excelsior R.), Kay Blokland (Feyenoord).
Gaan: Kristian Adelmund (PSIM Yogyakarta (RI), Marwin Richard (Barendrecht), Dick Tol (Dick Tol), Bob Vermunt (Barendrecht), Nick van Wordragen (XerxesDZB), Patrick Molendijk (Stopt), Laurens Visser (Barendrecht), Giovanni Klaverweide (Kozakken Boys), Dick van Eijmeren (Excelsior M.), Leandro Amarello (Deltasport)
Trainer: Ronald Klinkenberg

Zat. Hoofdklasse B

ASWH Komen: Robert Stout (Papendrecht), Jesse Schotman (Haaglandia), Everton Pires Tavares (Zwaluwen), Eric Abdul (DHC), Emir Jasarevic (Heerjansdam),
Gaan: Ricardo Danning (XerxesDZB), Daniel van Delft (Neptunus/Schiebroek), Nilton Tavares Ramos (Onbekend), Coen van der Waal (Stedoco), Edwin van Zwieteren (FeyenoordAV), Sonny Schouten (Alblasserdam)
Trainer: Ron Tmmers
Excelsior M. Komen: Jorno Reurink (Westlandia), Lennart Krijger (Vitesse Delft), Dick van Eijmeren (Capelle).
Gaan: Jesse Lub (MVV'27), Nick van Vliet (Westlandia), Brian Zalmijn (Onbekend)
Trainer: Cesco Agterberg
Heerjansdam Komen: Michel Verkaik (Jodan Boys), Dennis de Man (Strijen), Justin de Man (Strijen)
Gaan: Gert-Jan Stout (Nieuw-Lekkerland), Ivan Divkovic (Spijkenisse), Kenan Koseoglu (CFE Eindhoven), Julian van Houselt (Barendrecht), Emir Jasarevic (ASWH), Allon Coomans (Onbekend), Mohammed Bensadik (Kocatepe).
Trainer: Philip den Haan
RVVH Komen: Vinicius Bongaertz (XerxesDZB), Andrew D'Ullois (XerxesDZB), Jerry Tieleman (FeyenoordAV), Nelson Monteiro (Boshuizen)
Gaan: Gregory Schaken (Onbekend), Rensy Barradas (buitenland), Mark Vosselman (LRC)
Trainer: Theo de Boon
XerxesDZB Komen: Ricardo Danning (ASWH), Jesper Hogedoorn (Neptunus-Schiebroek), Donny Navajas (FeyenoordAV), Nick van Wordragen (Capelle), Furghill Zeldenrust (Zwaluwen), Kevin Patijn (FC Dordrecht), Perry van Eijken (Barendrecht), Danny Voets (Spijkenisse), Anthony Bentem (Sparta R.) Ridney Cairo (FC Dordrecht), Yoeri Rombouts (Barendrecht), Ruben Koorndijk (Scheveningen)
Gaan: Marvin Strik (Capelle), Jesper van den Bosch (Capelle), Vinicius Bongaertz (RVVH), Andy Bouterse (FeyenoordAV), Andrew Dias D'Ullois (RVVH), Lex van Haeften (Onbekend), Jayson Trommel (ARC), Marcel van Staaijeren (XerxesDZB-Zo), Gavir Breidel (IFC)
Trainer: Jasper de Muijnck
Zwaluwen Komen: Kevin Kortland (Was gestopt), Mustafa Celen (Rijnsburgse Boys), Frank Boer (Westlandia), Robin Verhorst (Alexandria'66), Ton Wustefeld (Westlandia), Charble Triebel (FeyenoordAV), Celsius Grant (FeyenoordAV), Marlon Oranje (FeyenoordAV), Edwin van Bueren (Leonidas).
Gaan: Wesley van Gils (Meeuwenplaat), Furhgill Zeldenrust (XerxesDZB), Everton Pires Tavares (ASWH), Ilya Tiren (CWO), Kevin van der Geest (Vitesse Delft), Jordy Smit (XerxesDZB-Zo), Walter Zomervrucht (Excelsior'20)
Trainer: Harry Akkermans

Zat. 1ste klasse B

Alexandria'66 Komen: Yalmard Kusten (Sliedrecht), Quincy A-Lam (Leonidas), Valion Legion (Leonidas), Jordy Hansen (Excelsior R.), Kadir Gorer (Kocatepe), Ari Lima Dias (Smitshoek), Donovan Ligeon (Deltasport), Gene Fortes (Deltasport).
Gaan: Robin Verhorst (Alexandria'66), Rafiek Casteleijns (Smitshoek), Joey Kars (VVOR), Dilina van Leeuwen (Leonidas).
Trainer: Ben Spork
BVCB Komen: Melvin van Klaveren (sc Feyenoord), Koen Mooij (Alexandria '66), Lentini Eersteling (Excelsior BVO A1), Roger Lieveld (Smitshoek), Dennis Boon (HVC '10), Eytann Scheimann (Alblasserdam).
Gaan: Jim van Oeveren (FC Dordrecht), Brian Lexmond (cvv Berkel), Niels Kahlmann (cvv Berkel), Brent Kunnen (cvv Berkel), Pim van Hal (MSV '71), Paulo Oliveira da Pina (Onbekend), Fabian Ssubi Kizito (Onbekend),Lennart Kunnen (stopt), Rik van Hal (stopt).
Trainer: Edwin Vurens
Deltasport Komen: Gianluca Been (FeyenoordAV), Emre Er (Excelsior M.), Jeffrey Frijters (Smitshoek), Jay Gulpen (Pernis), Jordao Pattinama (Nieuwenhoorn), Angela Spanjaart (FeyenoordAV), Patrick Struijk (DONK), Jermy Versteeg (Spartaan'20), Stefan Voogt (MSV'71), Stuart van Doten (Rijsoord), Martin Hofstee (FeyenoordAV).
Gaan: Dikkie Bontes (Heinenoord), Dragan Markovic (CWO), Donephan Ligeon (Alexandria'66), Gene Fortes (Alexandria'66), Berry de Groot (Sliedrecht), Martijn Hoek (Rhoon), Carlos Ramos (FeyenoordAV), Berkan Ozbayrak (SVDPW), Gohkan Yekin (SVDPW).
Trainer: Wary van Wattum
Leonidas Komen: Remzi Tatari ( BZC ’95), Danny Freitas Soares (CVV Zwervers), Cyril Bane (Deltasport), Joy Heinsbroek (Haaglandia), Donny Vinken (Hillegersberg), Ilisio Gomes (Hillegersberg), Song Mendes (JHR), Elias Rodrigues (Maasstad), Leroy Rodrigues (sc Emma), Vasreddini Ziani (Unitas), Yordi Godijn (Leonidas zo), Conmar Maher (Leonidas zo), Dwight Olenski Leonidas zo), Gregory Doesburg ('s Gravendeel), Terence Boumann (’s-Gravendeel), Rashid Genoveva (Alexandira'66), Dilhian van Beele (Alexandria ’66), Ilisis Gomes (Hillegersberg), Elton Silva Tavares (PPSC), Selwijn Engelsdorp (XerxesDZB), Hensel Santos (XerxesDZB), Nathaniel Mendes Semedo (BZC'95), Stanley Muth (Pernis). 
Gaan: Valion Legeon (Zlexandria'66), Davy Looije (Berkel) , Gino Looije (Neptunus/Schiebroek), Sonny Lansmans (CWO), Bilal Amraoui (CWO), Marciano Gangadien (Boshuizen), Jefgeni Liesdek (Leonidas zo), Levy Liesdek (Onbekend), Anthonio Thomas (Nieuw-Lekkerland), Sherdunant Michel (Onbekend), Jeffrey Maat (HOV/DJSCR), Quincy A-Lam (Alexandria'66)
Trainer: Romeo Wouden
Smitshoek Komen: Marvin van Tienen (Poortugaal), Derk-Jan Dupon (Westlandia), Rafiek Casteleijns (Alexandria'66), Martijn Baan (Barendrecht), Diego Mormon (TOGR), Diego Watson (TOGR), Jordi Lingen (DCV), Jurien Gaari (Excelsior).
Gaan: Patrick de Reus (Stopt), Willem Heijboer (Rhoon), Dennis Dekker (Strijen), Rick van HOeven (USA), Yuri Delgado (Lombardijen), Casper Leenders (Lombardijen), Charlie Dakriet (Lombardijen).
Trainer: Raymond Frehe
Spijkenisse Komen: Boudy Hoogendoorn (Papendrecht), Shane van den Engel, (FeyenoordAV), Rick Groenendijk, (OVV), Ruperto Dorothea (LRC), Jeffrey Schenk (Vitesse Delft), Ivan Divkovic (Heerjansdam), Breuklin Almeida (Kocatepe), Elwin Spoel (Papendrecht), Dyron Bijl (Hellevoetsluis), Bob Kuit (Eigen jeugd), Sevket Kasaroglu (Eigen jeugd).
Gaan: Joey Jongman (Barendrecht), Dane Oost (TOGB), Danny Voets (XerxesDZB), Marco van Zomeren ('s Gravendeel), Jerry van Heezen (VVGZ), Jeroen van Geest (Onbekend)
Trainer: Peter Wubben

Zat. 1ste klasse C

Heinenoord Komen: Dikkie Bontes (Deltasport), Marco van Daalen (Oud-Beijerland), Omori Rusland (TOGR), Owen Wolf (TOGR), Melvin Schouten (TOGR), Martijn Terlouw (SHO), John van Tiggelen (Oud-Beijerland), Wesley Verweij (SHO).
Gaan: Remon van der Pols (Piershil), Pieter Batenburg (Piershil), Jamal Abdalla ('s Gravendeel), Alex van Dijk (Piershil), Gat Hagos (Rhoon), Ingemar Olofson (Pernis),
Trainer: Ronald Hulsbosch
Rijsoord Komen: Mike van Gool (Neptunus-Schiebroek), Marco Nijssen (Neptunus-Schiebroek), Nick de Zeeuw (Neptunus-Schiebroek), Gerome Zonderen (Neptunus-Schiebroek), Kevin Eerhart (Alblasserdam), Ronaldo van Vugt (Oranje Wit), Glen Godvliet (Papendrecht), Gerson Rodrigues (Spijkenisse), Dane Brard (ASWH), Khalid Rahli (Heerjansdam), Sander Lagrand (Rozenburg), Purnel Papa (CWO), Jacco van Pelt (Nieuw-Lekkerland), Nick Gemser (EBOH).
Gaan: Rutger van Dijk (Bolnes), Sjoerd van Dijk (Bolnes), Stefan van der Meulen (Bolnes), Stuart van Doten (Deltasport), Nick de Bil (Rozenbrug), Mo Auassar (Oranje Wit)
Trainer: Gijs Zwaan
VVGZ Komen: Joey Kleijn (Hekelingen), Stefan Roobol (Zuidland), Aron de Keijzer (DFC), Jerry Heezen (Spijkenisse), Axel van den Heuvel (SHO), Darlison Gerardus (FC Dordrecht).
Gaan: Kevin de Geus (Pelikaan), Stefan Zwang (Pelikaan), Stephan Vermeulen (GSC), Rianto Veutaal (OMC), Patrick Sas (Rijswijkse Boys).
Trainer: Johan van der Werff

Zat. 2de klasse C

MVV'27 Komen: Jesse Lub (Excelsior M.), Hakan Copur (VDL), Orlando Slory (VDL)
Gaan: Dennis Verbeek (Westlandias), Fred van Maaswaal (VDL).
Trainer: Pim van der Hoorn

Zat. 2de Klasse D

's Gravendeel Komen: Jamal Abdalla (Heinenoord), Guido Gerritsen (Rijsoord), Marco van Zomeren (Spijkenisse), Bojan Stefanov (Rijsoord).
Gaan: Terence Bouman (Leonidas), Gregory Doesburg (Leonidas), Maradonna Philips (Hillegersberg), Ricardo Reppel (Onbekend), Silvester Sabajo (Hillegersberg), Kristiaan Stilting (Strijen)
Trainer: Rene Scholts
CWO Komen: Sonny Lansman (Leonidas), Faouzi Bel Hassani (Leonidas), Gustavo Frans (Leonidas), Randy Evora (Pernis), Vincent Andrade (PPSC), Damian Belgraef (Alphense Boys), Dragan Markovic (Deltasport), Rick Kakailutu (Rijsoord), Ilya Tiren (Zwaluwen), Ben Westdijk (SpartAV).
Gaan: Jim Onderdelinden (VFC)
Trainer: Henk Salari
Den Bommel Komen: Lars vd Erve (NBSVV), Arjan Zondervan (Stellendam), Remi van Herk (NOAD'67)
Gaan: Wouter Bakelaar (SNS)
Trainer: Henk Schouten
NSVV Komen: Jasper Huijsman (SSS), Niek van Kuijk (Strijen), Paulo Snel (Rijsoord)
Gaan: Alex de Nijs (ZBVH)
Trainer: Leo de Geus
Pernis Komen: Genn Schaad (Poortugaal), Jessey Soares (TOGR), Ingmar Olofsson (Heinenoord), Rody van Hemert (Neptunus Schiebroek), Mitchel de Wit (Rijnmond HS), Berry Morais (DHC), Kevin Goudriaan (LMO), Silvino Soares (FC ’s-Gravenzande). Stephan Baay (Oud-Beijerland), Jan Willem van Hellemond (Oud-Beijerland), Richard Stolk (Oud-Beijerland), Johan Kraaijeveld (Oud-Beijerland), Jordi van Marion (Oud-Beijerland), Loek Visser (Oud-Beijerland)
Gaan: Jose Borges de Oliveira (MSV’71), Kris den Oude (Rijnmond HS), Andres Klinger (Rijnmond HS), Jerrold Laurman (Rijnmond HS), Jay Jay Gulpen (Deltasport), Ivan Dias Fortes (MSV'71, Fouad el Ouazizi (Lombardijen), Nassar Abdalla (Botlek), Randy Evora (CWO), Bjorn van Kwawegen (VFC), Daniel Escalona (Buitenaldn), Jesse Zeegers (Rijnmond HS).
Trainer: Hans de Rover
PPSC Komen: Pernell Papa (CWO), Derry da Cruz (Rijnmond HS), Jeffrey Scheffers (Hermes DVS).
Gaan: Vincent Andrade (CWO), Michel Tavares (CVV-Mercurius), Heidemar Semedo (CWO), Desley de Wolf (Sliedrecht), Kurt Heijnen (Alexandria'66), John Aarnout (HBSS), Arie Grund (Spaland), Mischa Keemink (Spaland), Stephan October (SVV), Sandin Avdic (SVV).
Trainer: Henk Dirven
Rhoon Komen: Allard Howell (Barendrecht 2), Bart Driesse (Oranje Wit), Bas den Hartogh (YVV De Zwervers), Gad Feshaye (Heinenoord), Martijn Hoek (Deltasport), Pascal van Rooijen (Meeuwenplaat), Rick Donker (VVGZ), Willem Heijboer (Smitshoek).
Gaan: Koen van der Ende (GOZ), Muhammed Ozturk (onbekend), Olaf Sap (SDV)
Trainer: Dennis Zaal
Rozenburg Komen: David Pieters (OVV), Nick de bil (Rozenburg), Tim Gudde (Excelsior'20), Tan Nuen (VFC), Dennis Boateng (Watergraafsmeer), Sven Goedendorp (VFC), Patrick Grinwis (Zuidland).
Gaan: Michel Bol (SHO), Mark Hoks (IJvv de Zwervers), Lester van Kaam (Rijnmond HS), Sander la Grand (Rijsoord), Nigel Wiltschut (DBGC), Rabin Hassan(OVV)
Trainer: Wim van der Steene
SHO Komen: Michel Bol (Rozenburg), Lorenzo vd Meijde (FC Binnenmaas), Kaj Voskamp (SC Feyenoord)
Gaan: Erwin de Geus (Strijen), Axel vd Heuvel (VVGZ), Wesley Koedam (Piershil), Michael van Roon (Brielle), Gerben Prins (SSS)
Trainer: Jeroen Rijsdijk
Spirit Komen: Maarten Adriaanse (Perkouw)
Gaan: Niemand
Trainer: Patrick van Loo
Strijen Komen: Dennis Dekker (Smitshoek), Erwin de Geus (SHO), Luc Rozendaal (Oranje Wit), Kristiaan Stilting ('s Gravendeel).
Gaan: Dennis de Man (Heerjansdam), Justin de Man 9Heerjansdam), Jeroen Roelof (Denemarken), Remon van Prooijen (Oude Maas), Dennis Barendregt (Spijkenisse).
Trainer: Geert Meijer
TOGR Komen: Marvalous Oron (Spartaan'20), Rivelinho de Vlugt (Spartaan'20), Giovanni Sankovic (DEHMusschen), Danny Dell'Avo (DEHMusschen), Khalid el Khalifi (SCO'63), Aldrick Engel (SpartaAV), Dustin Biekman (Exelsior'20), Glenn Santana (Aeolus ), Jay Andrea (Deltasport), Ingmar Elias (Capelle), Rodney Pieternella (Halsteren), Thierry Thoonsen (Egelantier Boys), Rafis Sanches (Pernis), Vickey Hoeblal (LMO), Costa Boskoop (COAL), Jeroen Noslin (DHZ), Pjotr Sanders (Bolnes), Maslum Floret (Egelantier Boys), Nenad Gagic (DHZ).
Gaan: Diego Mormon (Smitshoek), Diego Watson (Smitshoek), Omori Rusland (Heinenoord), Owen Wolf (Heinenoord), Melvin Schouten (Heinenoord), Jessie Soares (Pernis), Luc van Loon (Maense), Gerben de Kievit (Oude Maas), Marcel Pieke (Oude Maas), Jeffrey Silva (Oude Maas), Stefan Roukema (Poortugaal), Gerald Jansen (XerxesDZB),
Trainer: Ronald van der Zalm
VDL Komen: Fred van Maaswaal (MVV'27), Danny da Graca (Excelsior'20), Dennis Berk (Excelsior R.), Ricardo Sanchez (Maense)
Gaan: Hakan Copur (MVV'27), Orlando Slory (MVV'27)
Trainer: Arwin Verburgh
Zuidland Komen: Frank Molendijk (OVV), Ramon van de Bie (OVV), Corly Bazoer (OVV), Patrick Monteiro (OVV)
Gaan: Stefan Roobol (VVGZ), Remon Haze (Rockanje)
Trainer: Tom Larssen

Zat. 3de Klasse A

Berkel Komen: Brian Lexmond (BVCB), Niels Kahlmann (BVCB), Brent Kunnen (BVCB), Richard Bregman (BSC’68), Ken Stigt (TOGB), Joey Lems (TOGB), Davy Looye (Leonidas), Bart van Wensen (LYRA), Freek Verzaal (SJZ).
Gaan: Niemand
Trainer: Wim Schouten
Soccer Boys Komen: Niemand
Gaan: Niemand
Trainer: Renato Dijksterhuis

Zat. 3de Klasse C

CION Komen: Frank van der Meer (CWO), Ali Yildiz (CWO), Jordy Leeuwis (CWO), Jack Warmerdam (CWO), Erman Oncu (DVO'32)
Gaan: Niemand
Trainer: John van Leeuwen
CVV-Mercurius Komen: Steven Miranda (DEHMusschen), Hakim Sebbar (DEHMusschen), Darwin Sambo (DEHMusschen), Harrison dos Santos (Maense), Michel Tavares (PPSC), Dinesh Sheombar (WCR), Emmanuelson Leal Goncalves (Maense).
Gaan: Ekrem Zeren (HOV/DJSCR), Remko Blansjaar (Stopt), Tim van Gogh (Overmaas), Gino Capobianco (Maense), Helio da Veiga Dias (SCO'63).
Trainer: Rene Blaauwkamp
IJvv ZwerversKomen: Mark Hoks (Rozenburg), Tim Kurvers (CVV-Mercurius), Alex Bekker (was gestopt), Ranvin Noor (Botlek), Sylvian Bouman (eigen jeugd), Dennis de Jel (eigen jeugd), Jessy Fortes (eigen jeugd), Nebil Yilderim (eigen jeugd), Sven Sordam (eigen jeugd), Nigel Hensepeter (eigen jeugd), Sten Doerga (eigen jeugd), Dennis van Leeuwen (eigen jeugd), Patrick van de Vooren (eigen jeugd), Jaouad el Hachhouchi (eigen jeugd)
Gaan: Mohammed Azaoug (WCR), Maldini Maris Cruz (Botlek), Bas den Hartogh (Rhoon), Roy van Raam (LMO-zo), Bas den Hartogh (Rhoon), Dennis Reurings (gestopt), Sander van der Meer (gestopt), Sander van den Bos (Zuiderpark), Patrick van Neck (Zuiderpark), Derano Pinas (Zuiderpark), Leon Hofman (Onbekend), Abdullah Obiza (LMO-zo), Wesley van der Steeg (SVV), Remi Balorian (DHZ), Milton Keeldar (DRL)
Trainer: Peter Huisman
Lombardijen Komen: Fouad el Ouazizi (Pernis), Jelle Verhoef (BSC’68), Yuri Delgado (Smitshoek), Casper Leenders (Smitshoek), Charlie Dakriet (Smitshoek), Jordy de Mooij (TransvaliaZW), Appie Ahsaini (TransvaliaZW), Rene Wilting (DRL)
Gaan: Niemand
Trainer: Rene van Antwerpen
Maense Komen: Belmiro Morais de Pina (CWO), Edson da Costa (MSV '71), Lahoucime Rahhali (Leonidas zo), Odair Fortes Lima (DHZ), Mustapha Agaroud (FC Mozaiek), Adilson Fernandes (Deltasport), Luc van Loon (TOGR), Elvis Silva Brito (Swift Boys), Raif Dorgan (SVV), Sergio Ramos Varela (CWO), Gino Capobianco (CVV-Mercurius)
Gaan: Carlos Pires (Swift Boys), Moes Taouanza (Swift Boys), Revelino Lisboa (WCR), Daniel Lopes (SVV), Ricardo Marcelino (VDL)
Trainer: Franciso da Silva
MSV'71 Komen: Ivan Fortes Dias (vv Pernis), Erik Eijkelenburg (DVO’32), Kenan Altindag (SVV), Geert Dobbe (vv Monster), Emre Bilek (SVV), Pim van Hal (BVCB), Maar Voois (vv Monster), Dave van Deursen (SVS), Gerrit Lucas (SHO), Jorge Borges de Oliveira (vv Pernis), Michel Holleman (vv Monster).
Gaan: Sander Broekhuizen (Lyra), Stefan Voogt (deltasport, Sebastiaan van Vreeswijk (Victoria’04), Jorge Gomes (Victoria’04), Edson Dacosta (FC Maense), Ricardo Bruce (Neptunus Schiebroek-za), Taeb Belhaddad (onbekend), Dani Gonzales Docal( Excelsior’M), Arjan van der Kaay (vv Naaldwijk), Serkan Yilmaz (onbekend), Dinand Ramdhan (onbekend)  
Trainer: Henk Boon

Neptunus/Schiebroek

Komen: Jimmy Wessels (Neptunus/Schiebriek zo), Paul Hoekstra (Neptunus/Schiebroek zo), Fabian Hertstein (BVCB), Freek van het Land (Soccer Boys), Ricardo Bruce (MSV ’71), Marciano Deekman (VVOR), David van Dijk (Pernis), Gino Looijen (Leonidas), Tim Smit (VOC), Patrick v.d. Gaauw (VVOR), Dillan Heijnen (Lekkerkerk)
Gaan:  
Trainer: Philip Berchoux
Rijnmond HS Komen: Kris de Oude (Pernis), Andres Klinger (Pernis), Jerrold Laurman (Pernis), Jesse Zegers (Pernis), Angelo Koeiman (Zestienhoven), Lester Kaan (Rozenburg), Ahimaad Shayib (Poortugaal), Tom Andersen (Bernisse), Jesse Zeegers (Pernis), Roy Tibboel (Oranje Wit).
Gaan: Rick Verbrugge (Oude Maas), Orlando de Klerk (DRL)
Trainer: Rene Wolterman
Victoria'04 Komen: Jorge Gomes (MSV'71), Sebastiaan van Vreeswijk (MSV'71), Carlos Gomes (MSV'71), Oscar Pleijsier (Excelsior M.), Raymond Nachtegaal (Excelsior M.), Joel Struijk (VVOR), Simo de Lima (SpartaAV), Jozet 't Hoofd (TransvaliaZW), Fabio van Veen (LYRA).
Gaan: Niemand
Trainer: Kevin Stiefel
VVK'68 Komen: Nick Baks (Zwaluwen), Michiel van der Meijde (Rockanje), Papito Laurens (HBSS).
Gaan: Roy Bisschop (Excelsior'20)
Trainer: Marcel van der Ven
VVOR Komen: Michael Groeneweg (Alexandria'66), Joey Kars (Alexandria'66), Mark Kruithof (Alexandria'66), Jeff Pijpers (Alexandria'66), Stefan Smalheer (Zierikzee), Kas Martin (XerxesDZB), Kevin Seelbach (Alexandria'66), Orlonda Moti (XerxesDZB), Sander Radder (SVS).
Gaan: Dennis Keikes (LMO), Marciano Deekman (Neptunus/Schiebroek), Dwight Neral (Ommoord), Rick de Geus (Ommoord), Arco Breidenbach (Capelle).
Trainer: Rob Ouwens
Zestienhoven Komen: Mario Hunte (PKC’85), Danny Slegtenhors (FeyenoordAV), Kelvin Daluz (Leonidas), Eric Waardenburg (VVOR), Jess Jackson da Costa Correia (PPSC), Daniel v.d. Bijl (VOC), Carlo Leenhouts (VOC), Gilmar Pisas (VOC)
Gaan: Mo Aaguied (Egelantier Boys), Tommy Pronk (Bruse Boys), Eric Grosheide (Rijsoord), Frank Grosheide (Rijsoord), Eric v.d. Voort (Stopt), Bert van Buren (Stopt), Niels Geleijnse (Stopt).
Trainer: Richard Verhoeven

Zat. 3de Klasse D

Bernisse Komen: Errol Akdeniz (Smitshoek), Brandon Olierook (Vlotbrug), Gerwin Aldus (Zuidland), Niels Molendijk (Zuidland), Michale van de Velden (Zuidland), Jean Paul Kers (OVV), Raymonr Slump (Spijkenisse), Mitchell Dekker (SCO'63)
Gaan: Berry de Ridder (OHVV), Rafotski Gadoy (Hellevoetsluis), Frenk van Gelderen (Hellevoetsluis).
Trainer: Peter Hoek
Binnenmaas Komen: Niemand
Gaan: Lorenzo van der Meijde (SHO), Ricardo de Rijcke (Oude Maas)
Trainer: Mark Weel
Bolnes Komen: Rutger van Dijk (Rijsoord), Sjoerd van Dijk (Rijsoord), Stefan van der Meulen (Rijsoord)
Gaan: Niemand
Trainer: Arjan Zoeteman
Botlek Komen: Nasser Abdalla (Pernis), Earl Starke (Hekelingen), Jordy de Winter (Hekelingen), Maldini Maris Cruz (IJVV de Zwervers), Satish Bhugwansingh (SCO '63), Sullivan Ietswaard (SCO '63), Jasmin Omeragic (SCO '63) en Paul Korste, Kevin Elferink, Jeffrey Wolters en Jeremy Lopes (allen eigen jeugd).
Gaan: Ranvin Noor (IJVV de Zwervers), Chris van Kempen, Danny Roderkerken, John Blokland, Ralf Westplate, Don Volkers (allemaal lager).
Trainer: Rinus Schrijvers
Brielle Komen: Lorenzo Kranenburg (SCO'63), Steven Pieternella (SCO'63), Michale van Roon (SHO), Oner Sang a Jong (OVV), Joa Silva (DHZ)
Gaan: Niemand
Trainer: Steef Buijs
Hellevoetsluis Komen: Rafotski Gadoy (Bernisse), Stony van den Berg (PFC), Frank van Gelderen (Bernisse), Michel van Werkhoven (Brielle), Stony van den Berg (PFC), Koen van der Leeden (DEHMusschen), Vincent Mast (Meeuwenplaat).
Gaan: Edwin Scheffers (Vlotbrug), Tim Eijkelenboom (Vlotbrug), Dyron Bijl (Spijkenisse).
Trainer: Edwin de Koning
NBSVV Komen: Alberto Andrade Dias (Hekelingen), Ferry van Mierlo (Hekelingen), Robin van Dreumel (Papendrecht), :ars van der Erve (ZBVH)
Gaan: Niemand
Trainer: Wim Tijl
Oud-Beijerland Komen: Koen Scheurwater (ASWH), Judrick Leito (CWO), Orhan Simsek (DHZ), Dylan Zegers (Heinenoord), Michel Timmermans (Overmaas), Emre Akdeniz (Rhoon), Liban Shekdoorn (SHO), Bjorn Lijten (Zinkwegse Boys)
Gaan: Jan Willem van Hellemond (Pernis), Richard Stolk (Pernis), Jordi van Marion (Pernis), Loek Visser (Pernis), Johan Kraayeveld (Pernis), Stefan Baay (Pernis), Jurriaan Lindhout (Piershil), Marco van Daalen (Heinenoord),
John van Tiggelen (Heinenoord), Mark Ketting (Stopt), Raimond Lodder (Stopt).
Trainer: Otto Hoogendijk
Oude Maas Komen: Michel van Keulen (Poortugaal), Gerben de Kievit (TOGR), Marcel Pieke (TOGR),Jeroen Oster (Poortugaal), Jeroen Commissaris (Poortugaal), Rick Verbrugge (RHS), Yanick Pelgrim (Hargasport), Larindo Olivier Garcia (SpartaAV), Marvin Erwich (Pernis), Arne Verschoor (Pernis), Stenjen Margarita (FeyenoordAV), Jeffrey Sequeira (JHR), Ricardo de Rijke (Binnenmaas), Remon van Prooyen (Strijen), Daan Morsink (Strijen), Justus Brons (Eigen jeugd), Desley Hermsen (Eigen Jeugd), Koen Morssink (Eigen jeugd), Bas le Roy (Eigen Jeugd), Niels van de Schee (Was gestopt)
Gaan: Patrick de Jong (Stopt)
Trainer: Wim Eilander
Piershil Komen: Alex van Dijk (Heinenoord), Pieter Batenburg (Heinenoord), Remon vd Pols (Heinenoord), Wesley Koedam (SHO), Brian Koesveld (Goudsw. Boys), Patrick Korpel (SSS), Jurriaan Lindhout (Oud Beijerland)
Gaan:
Trainer: Ralph Kalkman
Rockanje Komen: Remon Haze (Zuidland), Iraq el Assade (Vlotbrug), Robin Bredius (Vlotbrug), Vincent Hulshof (Nieuwenhoorn), Delano diemans (OVV), Dennis Horstink (Was gestopt), Tom Snoeij (Brielle), Job klok (Anitbarbari)
Gaan: Marvin Kuipers (Vlotbrug), Jeffrey Kuipers (Vlobrug), Michel van der Meijden (VVK)
Trainer: Arie Horstink
SSS Komen: Gerben Prins (SHO)
Gaan: Jeroen Blom (Stopt), Jasper Huijsman (NSVV), Patrick Korpel (Piershil), Robin Vollebregt (GOZ)
Trainer: Dave de Jong
WFB Komen: Remco Lodder (DBGC)
Gaan: Niemand
Trainer: Ton Rekelhof
Zinkwegse Boys Komen: Peter van Dam (Pelikaan), Jonathan Mora (Vlotbrug), Pascal Hoek (Goudswaardse Boys), Eric den Outer (Oud Beijerland).
Gaan: Niemand
Trainer: Ed Kruithof

Zat. 4de klasse B

DCV Komen: Dennis Ensing (DCV zondag), Alex van Veen (DCV zondag), Nick Cornelisse (DCV zondag), Guido van Oijen (DCV zondag), John de Reuver (DCV zondag), Niba Mohammadi (DCV zondag), Arab Mohammadi (DCV zondag), Robert de Koning (DCV zondag), Koen de Meij (DCV zondag), Leroy Lingen (Spaland)
Gaan: Kasper van der Kleij (Stopt)
Trainer: Raymond Kraaijbeek
Hermandad Komen: R. Groeneweg (Hillegersberg), W. Jansen (SVS), W.Goossens (Onbekend), Vreugdenhil (Rood Wit V.), M. van Soest (CVV Zwervers), M. Kulaksiz (PKC ‘85), E. Heijkoop (DCV), M. Treurniet (FC Dauwedaele)
Gaan: Niemand
Trainer: Maurice van Dalen
SDV Komen: Sander Anker (Vogido – Enschede), Mark v.d. Heijden (Antibarbari), Danny Talle (GGK), Andy Galama (Marine), Richard Bons, (Marine), Alexander v.d. Voort (Hillegersberg), Malki Soufiane (Wydad Casablanca), Lars Stols (Zierikzee), Alexander Ouden (DRL), Nick Venneman (DRL), Olaf Sap (Rhoon).
Gaan: Teun Hoeven (Stopt)
Trainer: Pieter Schuitemaker
SVS Komen: Eric Feenstra (Hillegersberg), Xander Kerasavopoulos (Alexandria'66), Ruud van Slooten (CKC), Marco van Deventer (SVS zondag), Stephan Paterno (SVS zondag), Dennis van der Windt (SVS zondag), Dennis van Mourik (SVS zondag)
Gaan: Dave van Deursen (MSV''71)
Trainer: John dos Santos

Zat. 4de Klasse D

DVO'32 Komen: Niemand
Gaan: Erik van Eijkelenburg (MSV'71), Erman Oncu (CION), Niel Kramer (Stopt)
Trainer: Han van Leeuwen
Hargasport Komen: Alexander Meerhof (SC Spaland), Robin Kroon (HBSS), Martijn van Vliet (VVK), Joey Hills (SVDPW), Kevin van de Heijde (SVDPW)
Gaan: Auke Harkema (SVDPW), Jerco Wynia (SVDPW), Kevin Harrand (Gouda)
Trainer: Errol Deekman
HBSS Komen: Johnny Aarnout (PPSC), Matthew Noordhoek (Excelsior'20), Thomas Dijkstra (SC Spaland), Rodney van den Belt (SVDPW), Nicky Schaap (SVDPW), Jan Feelders (SVDPW), Bruno da Silva (SVV)
Gaan: Robin Kroon (Hargasport), Pepito Laurens (VVK'68)
Trainer: Marvin Janssen

Zat. 4de Klasse E

DEHMusschen Komen: Niemand
Gaan: Allen
Trainer: Geen
DRL Komen: Assad Syed (Zuiderpark), Jeffrey Silva (TOGR), Jeroen Janssens (ASWH), Calvin de Ruijter (Hillesluis), Jack Witteveen (DRL zondag), Daryl Esberg (Barendrecht), Orlando de Klerk (Rijnmond HS).
Gaan: Rene Weltink (Lombardijen), Remy da Graca (CWO).
Trainer: Michel Brouwer
Egelantier Boys Komen: Arnes Sabic (VDL), Hasan Besic (VDL), Mohammed Aaguied (Zestienhoven), Semir Golic (Cvv Zwervers), Jasmin Hrnjic (COAL), Edin Okanovic (Spaland), Hamdija Cudic (Spaland), Bas Gorter (TransvaliaZW), Mohamed Alibaks (BZC’95), Ahned Hilio (BZC’95), Esh Wubbe (Elinkwijk), Gerson Duarte (Groote Lindt), Ricardo Warring (DEHMusschen), Mehmet Burak (DEHMusschen), Ferhet Kardkoyan (DEHMusschen)
Gaan: Niemand
Trainer: Louis Jacobs
GGKKomen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
Poortugaal Komen: Yoran Swerts (Eigen jeugd), Mark Vermaas (Eigen jeugd),         
Mitchell Roodenburg (Excelsior M), Alex Derby (TransvaliaZW), Stefan Roukema (TOGR), Langiomar Alias (Poortugaal)
Gaan: Andy Meriba (DFC), Dwayne Meriba (Stopt), Soyib Sirat (Rijnmond HS), Anco Euser (WCR)
Trainer: Andre Linger
LMO Komen: Marco van Zon (Zuiderpark), Richard van Zon (Zuiderpark), Mario Kehlmann (Zuiderpark), Mitchell Berkelaar (Zuiderpark), Achmed Saafindri (Zuiderpark), Pascale Veldman (Zuiderpark), Lionel Maas (LMO zo), Melvin Smulders (LMO zo), Hendi Daniell (LMO zo), Raymond Meinsma (LMO zo), Edwin Tukker (De Zwerver), Rik Rowel (Geen club), Jeroen Bode (Geen club), Steven van Rooijen (Geen club), Lesley Laterveer (Geen club), Niels Weij (Geen club), Martin van de Braak (Geen club).
Gaan:
Trainer: Onbekend
Real ParboKomen:
Gaan:
Trainer: Onbekend
RFC 2000 Komen: Jerome van Oosten (Hekelingen), Evert-Jan Schoenmaker (Hekelingen), Mathijs vd Pad (Hekelingen), Arno van Lieshout (Pernis), Hiddes Mulders (Simonshaven), Mitchel Boonstoppel (Simonshaven), Percy Alberto Acosta (Simonshaven), Frank Luijten (Simonshaven), Bob Kloppenburg (Botlek), Warun Mohammed (BZC), Danny de Jong (DRL), Kenneth Platschorre (Zuidland), Evangeli Fortes Fortudo (Swift boys)
Gaan: Ricardo Bloem (Zuiderpark), Jimmy Kleij (Spijkenisse), Marko Sculic (Spijkenisse)
Trainer: Jeffrey Kouwenhoven
Simonshaven Komen: Jesse Povinelli (Poortugaal), Jean Paul van Diggelen 9Was gestopt), Bjorn Jeurissen (Abbenbroek)
Gaan: Niemand
Trainer: Ad Reijtenbach
TransvaliaZWKomen:
Gaan:
Trainer: Bert Kamp
Vlotbrug Komen: Tim Eijkelenboom (Hellevoetsluis), Edwin Scheffers (Hellevoetsluis), Marvin kuipers (Rockanje), Jeffrey Kuipers (Rockanje), Mitchell de Zeeuw (PFC)
Gaan: Iraq el Assadee (Rockanje), Robin Bredius 9Rockanje), Brandon Olierook (Bernisse).
Trainer: Bert van der Lijn
WCR Komen: Stephan van den Oever (DEHMusschen), Wesley Latooij (DEHMusschen), Ancy Zeldenrust, (DEHMusschen), Farley Castillo (DEHMusschen), Vincent Boer (DEHMusschen), Laurens Boer (DEHMusschen), Kenny Ooms (DEHMusschen), Jeffrey Rhoon (Rijnmond HS), Roy de Knegt (Rijnmond HS), Jamy Wolff (Smitshoek), Sjaak van der Leer (Rijnmond HS), Anco Euser (Poortugaal).
Gaan: Niemand
Trainer: Simon van den Oever
ZuiderparkKomen: Derano Pinas (IJvv de Zwervers), Patrick van Neck (IJvv de Zwervers), Sander van de Bos (IJvv de Zwervers), Hamza Lachnich (IJvv de Zwervers), Dylan Vermaas (IJvv de Zwervers), Kevin van Ee (CVV-Mercurius). Terrence Tokai (Zuidland) en Timothy Tokai (Zuidland), Aren Rahil (SCO'63), Stanley van Helden (Spijkenisse), Ricardo Bloem (RFC 2000), Jeffrey Kummel (Rijsoord).
Gaan: Kevin van Houtum (De Zwerver)
Trainer: Ferry Seton
Zwartewaal Komen: Ronald Lems (VVGZ), Stefan van Nes (Vierpolders).
Gaan: Niemand
Trainer: Rene Eland

Zat. 4de Klasse F

DBGC Komen: Jeroen Sep (NTVV), Alex Abresch (Excelsior Rotterdam AV), Nigel Wiltschut (Rozenburg), Fabricio Fortes Varela (Hekelingen)
Gaan: Remco Lodder (WFB)
Trainer: John Kleijn
DJS Komen: Niemand
Gaan: Niemand
Trainer: Auke Wagenaar
DVV'09 Komen: Niemand
Gaan: Patrick Trommel (Lepelstraatse Boys)
Trainer: Bert Graafland
Goudsw. Boys Komen: Jan Verzendaal (Zinkwegse Boys)
Gaan: Brian Koesveld (Piershil), Pascal Hoek (Zinkwegse Boys)
Trainer: Leen Verhagen
GOZ Komen: Robin Vollebregt (SSS), Leonard Bruijnzeel (Piershil), Koen vd Ende (Rhoon), Martin Herlaar(Blankenburg)
Gaan: Ashwin Doekhi (ZBVH)
Trainer: Marcel Langeveld
Herkingen'55 Komen: Johnny van Dijk (Stellendam), Pieter Tanis (Stellendam), Theo Bestman (Was gestopt), Karel Molenaar (Was gestopt), Lies Hotting (OFB)
Gaan: Niemand
Trainer: Marius Hotting
Melissant Komen: Tjeerd Struijk (was gestopt), Arnoud Both (eigen jeugd), Timothy v.Heest (eigen jeugd), Davy Uitermark (eigen jeugd), Marc Vroegindeweij (eigen jeugd), Samuel Oheha Abu (eigen jeugd), Christan Doornhof (eigen jeugd)
Gaan: Robbert v.d. Sluis (Flakkee-zo), Peter Tieleman (lager elftal), Vincent Versaevel (lager elftal), Eelco Versaevel (lager elftal), Alex Klink (lager elftal)
Trainer: Ron van Neck
NTVV Komen: Niemand
Gaan: Jeroen Sep (DBGC)
Trainer: Dennis Steijn
OFB Komen: Niemand
Gaan: Lies Hotting (Herkingen'55)
Trainer: Rene Hanenberg
SNS Komen: Wouter Bakelaar (Den Bommel)
Gaan: Niemand
Trainer: Ozkan Dabak
Stellendam Komen: Pieter van Zelst (SNS
Gaan: Johnny van Dijk (Herkingen'55), Pieter Tanis (Herkingen'55)
Trainer: Frans Ceton
ZBVH Komen: Alex de Nijs (NSVV), Robert van Dam (SHO), Ashwin Doekhi (GOZ) Ronald van Lent (FeyenoordAV), Romano Villerius (NSVV), Ferdinand Nleng (NSVV)
Gaan: Lars van der Erve (NBSVV)
Trainer: Ton Havelaar


<< Terug

©www.voetbalrotterdam.nl. Mail: info@voetbalrotterdam.nl