In het zondagvoetbal staat komend weekeinde de elfde speelronde op het programma. Onderstaand een overzicht van het programma.
Zon Hoofdklasse A
Datum | Thuis | | Uit |
---|
29-11-2015 | Quick | – | SDO |
29-11-2015 | Nieuwerkerk | – | De Meern |
29-11-2015 | SV Nieuw Utrecht | – | JOS/Waterg. |
29-11-2015 | ADO’20 | – | Leonidas |
29-11-2015 | OFC | – | RKAVV |
29-11-2015 | Westlandia | – | HFC EDO |
29-11-2015 | De Dijk | – | DHC |
Zon. 1ste Klasse B
Datum | Thuis | | Uit |
---|
29-11-2015 | Wateringse Veld | – | SJC |
29-11-2015 | VOC | – | GDA |
29-11-2015 | FC Boshuizen | – | SVDPW |
29-11-2015 | IFC | – | DRL |
29-11-2015 | TAC ’90 | – | CVV Zwervers |
29-11-2015 | VELO | – | Olympia |
29-11-2015 | Poortugaal | – | PFC |
Zon. 2de Klasse C
Datum | Thuis | | Uit |
---|
29-11-2015 | Wilhelmus | – | VUC |
29-11-2015 | DOSR | – | GSC ESDO |
29-11-2015 | ROAC | – | Laakkwartier |
29-11-2015 | RKDEO | – | FC Lisse (zo) |
29-11-2015 | Foreholte | – | DVV Delft |
29-11-2015 | BMT | – | SV Hillegom |
29-11-2015 | Voorschoten ’97 | – | HVV |
Zon. 2de klasse D
Datum | Thuis | | Uit |
---|
29-11-2015 | XerxesDZB | – | RVC’33 |
29-11-2015 | Gouda | – | Groeneweg |
29-11-2015 | GLZ/Delfshaven | – | WCR |
29-11-2015 | OVV | – | TOGB |
29-11-2015 | RVV Kocatepe | – | JHR |
29-11-2015 | UNIO | – | VFC |
29-11-2015 | Spartaan’20 | – | Slikkerveer |
Zon. 2de Klasse E
Datum | Thuis | | Uit |
---|
29-11-2015 | RKDVC | – | DESK |
29-11-2015 | Dubbeldam | – | JEKA |
29-11-2015 | Sarto | – | Madese Boys |
29-11-2015 | Rood Wit W. | – | Uno Animo |
29-11-2015 | VOAB | – | LONGA |
29-11-2015 | Rijen | – | RKTVV |
29-11-2015 | HVV’24 | – | Unitas |
Zon. 3de Klasse C
Datum | Thuis | | Uit |
---|
29-11-2015 | Bodegraven | – | Ommoord |
29-11-2015 | CKC | – | DONK |
29-11-2015 | Stolwijk | – | NOCKralingen |
29-11-2015 | Antibarbari | – | Zoetermeer |
29-11-2015 | ASW | – | Haastrecht |
29-11-2015 | Hillegersberg | – | Oliveo |
29-11-2015 | HOV/DJSCR | – | ESTO |
Zon. 3de Klasse D
Datum | Thuis | | Uit |
---|
29-11-2015 | Kethel Spaland | – | DHZ |
29-11-2015 | Meeuwenplaat | – | Overmaas |
29-11-2015 | Maasstad Tediro | – | OHVV |
29-11-2015 | Besiktas | – | AGE |
29-11-2015 | Excelsior’20 | – | sv Charlois |
29-11-2015 | Abbenbroek | – | Hermes DVS |
29-11-2015 | BZC/Zuiderpark | – | Blijdorp |
Zon. 4de Klasse B
Datum | Thuis | | Uit |
---|
29-11-2015 | Steeds Hooger | – | VEP |
29-11-2015 | Pretoria | – | Ammerstol |
29-11-2015 | Moordrecht | – | Cabauw |
29-11-2015 | Victoria’04 | – | COAL |
29-11-2015 | HWD | – | ONA |
29-11-2015 | SVV | – | B.G.C. Floreant |
29-11-2015 | Gouderak | – | TransvaliaZW |