Bekerindelingen West II

12

De KNVB heeft de bekerindelingen bekend gemaakt. Onderstaand een overzicht.

Klik hier voor de bekerindelingen van West II

Klik hier voor de bekerindelingen van Zuid 1

Ronde 1: 1-4, 2-3

Ronde 2: 3-1, 4-2

Ronde 3: 1-2, 3-4

Zaterdagvoetbal

2: Celeritas, DVC, Schipluiden, VOB

4: Goudswaardse Boys, Kethel Spaland, NBSVV

5: Amerstol, Be Fair, Perkouw, SPV’81

6: FC IJsselmonde, ZBVH, Zinkwegse Boys, Hekelingen

7: FC Binnemaas, LMO, Oud-Beijerland, Poortugaal

8: Alphia, Gouda, Siveo’60, Zwammerdam.

9: Maense, Ommoord, Rohda’76, VVOR

10: ExcelsiorM. 2, Loosduinen, Naaldwijk, Wateringse Veld/GONA

12: GSC ESDO, Quintus, Monster, Victoria’04

13:Moordrecht, Spirit, WDS, Woerden

14: Excelsior R., PKC’85, SNS, IJvv de Zwervers

15: Hermandad, HermesDVS, Spartaan’20, Zestienhoven.

16: MVV’27, Rozenburg, SCO’63, Stellendam

17: CION, DUNO, DVO’32, Maasdijk

18: Botlek, DVV’09, GLZ/Delfshaven, Zwartewaal

20: Hillegersberg, SDV. Soccer Bots, Zwarte Pijl

21: Bergambacht, FC Oudewater, Linschoten, Schoonhoven,

24: Leonidas, Moerkapelle, Rotterdam United, Swift Boys

25: BZC/Zuiderpark, DRL, OFB, Overmaas

26: Concordia, Erasmus, LYRA, VFC.

27: DWO, Floreant, Roodenburg

30: MSV’71, Rijnmond HS, Vierpolders, WFB

32: Egelantier Boys, Herkingen, OVV, Rockanje

33: Ariston’80, DSVP, HWD, TAC’90

34: SV Charlois, FIOS, RVVH 2, TransvaliaZW

35: AGE-GGK, Dilettant, Kamerik, Nieuwerkerk

36: Bolnes, NTVV, SVV, WCR

37: HBSS, RDM, Pernis, PPSC

38: De Jonge Spartaan, Melissant, NSVV, FC Vlotbrug

39: Abbenbroek, Flakkee, GHVV’13

41: CKC, GOZ, Gravendeel, Lekkerkerk

Zondagvoetbal

46: COAL, Erasmus, NOCKralingen, Taurus

48: ASC, HWD, REMO, Wanica Star

49: GSC ESDO, Victoria’04, Westlandia 2, SV Madestein

50: Gouderak, SV Houtwijk, SJZ, WIK

51: Blankenburg, Blijdorp, Meeuwenplaat

52: ASW, Bernardus, HMSH, VCS

53: AGE-GGK, Altior, FC IJsselmonde, VEP

54: Cabauw, SV Charlois, DHL, Stompwijk.

55: Delfia, Hillegersberg, Kethel Spaland, SEP

56: Besiktas, Haastrecht, Nicolaas Boys, Olympia 2

57: BZC/Zuiderpark, Full Speed, HOV/DJSCR, Steeds Hooger.

58: ODB, Pretoria, SVH, Stolwijk

59: DONK, GR. Willem II, HDV. Kickers’69

61: OHVV, SVV, VOC 2.

 

 

 

DELEN

12 REACTIES

LAAT EEN REACTIE ACHTER